KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7462140
nr 746 2140
Etsning
Erik Olsson Sanda, 8/25, signerad, 25x16
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 mars 2012
kl 19:36:13
100 kr
500 kr
550 kr